Adıyaman Uluçay Halı Yıkama Fabrikası 444 11 73
Ana Sayfa > Adıyaman Koltuk Yıkama Hizmetleri

Adıyaman Koltuk Yıkama Hizmetleri

06 Mayıs 2020 Çarşamba
1171

Adıyaman koltuk yıkama hizmeti almak isteyen değerli hemşehrilerimiz; Bu yazımızda sizlere koltuk yıkamanın inceliklerini ve yerinde koltuk yıkama yaparken dikkat edilmesi gereken hususları yazmaya çalışacağız. Adıyaman koltuk yıkama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin iyi bir koltuk yıkama nasıl olur ya da koltuklarımı yıkatırken nelere dikkat etmeliyim gibi sorularına cevap vermenin yanında koltuk yıkama yapmak isteyen arkadaşlarımıza da bilgi ve yardım anlamında bir şeyler anlatmak adına bu yazıyı kaleme aldık.  

Koltuk yıkama işi halı yıkama sektöründe faaliyet gösteren bir adıyaman halı yıkama firması için en hassas mevzu olup en çok dikkat edilmesi gereken bir hizmet dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü koltuk ve kanepeler birincisi yerinden kaldırılmadan yıkanır ikincisi ise koltuk ve kanepelerde hem yüz kirlenir hem de alttaki kauçuklar ve kumaşlar kirlenir. Koltuğun yüzünü sökmeden iç taraftaki kauçukları da yıkamak zorunda olduğumuz için zor ve aynı zaman da tecrübe isteyen bir işlemdir. Bunun yanında güçlü ekipman ve özel solüsyonlar da iyi bir koltuk yıkamanın olmazsa olmazlarındandır.

İyi bir koltuk yıkama işlemi için üç şey bir arada olmak zorundadır. Birincisi işinin ehli tecrübeli ve uzman bir personel, ikincisi yüksek emiş gücüne sahip hem deterjanı verip hem de güçlü bir şekilde tekrar durulama yapabilecek yüksek watt endüstriyel koltuk yıkama makinası, üçüncüsü ise koltuk yıkama için özel olarak dizayn edilmiş ve üretilmiş koltuk yıkama solüsyonu. Bu üç maddeden biri eksik olursa iyi bir koltuk yıkama hizmeti alınamaz. Bu maddeleri tek tek açıklayalım izninizle.

En basit işlerde dahi tecrübeli ve uzman personele gereksinim duyarız. Yapılan işin emin ellerde olduğunu bilmek hem bizi rahatlatır hem de sonuç anlamında iyi verim alınır. Aynı şekilde koltuk yıkama işleminde de tecrübeli personel şarttır. Belki halı yıkama sektörü içindeki iş kolları arasında koltuk yıkama kadar uzman personele ihtiyaç duyan başka bir iş kolu yoktur. Adıyaman halı yıkama firmaları bu sebeple koltuk yıkama işine oldukça önem verirler ve sırf koltuk yıkama hizmeti için ayrı personel istihdam ederler. Koltuğun kumaş türü, kir ve leke durumu, koltuk ve kanepenin rengine kadar bir çok detayı hesaplayıp ona göre işlem yapmak gerekir. Bunu ancak yıllarını koltuk yıkama işine vermiş tecrübeli bir çalışan yapabilir. Yeri gelmişken Adıyaman Uluçay Halı Koltuk Yıkama olarak ilimizde koltuk yıkama hizmeti veren firmalar içinde bu işi en kaliteli yapan firma olduğumuzu bir kez daha hatırlatalım. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için sadece koltuk yıkama için iki kişilik tecrübeli bir ekibimizin olduğunu bilmenizi isteriz.

Koltuk yıkama işleminde önemli bir diğer etken güçlü ekipman dedik. Bu makinaların dikkat edilmesi gereken en önemli özelliği yüksek emiş gücüne sahip ve sırf koltuk yıkama için üretilmiş makinalar olması önemlidir. Endüstriyel anlamda üretilen bu makinalar koltuğun hem yüzeyini hem de içini yıkarken aynı zamanda çok az miktarda ıslaklık bıraktıkları için koltuklar çabuk kurumakta ve kullanıma hazır hale gelmektedir. Son yıllarda ülkemizde üretilen endüstriyel koltuk yıkama makinaları bu anlamda oldukça sağlam ve iş görür niteliktedir. Bu anlamda yerli üretim makinalar kullanmaktan da ayrıca mutlu olduğumuzu belirtmekte fayda görüyoruz.

Diğer önemli husus ise temizlik ürünü. Bu ürünler koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş bir takım formülleri içinde barındıran solüsyonlardır. Bu solüsyonların en önemli özelliği kir ve lekeleri kumaştan sökmesi ve makinanın emmesi ile temizlenebilir hale getirmesidir. Her temizlik ürünü ya da deterjan koltuk yıkama için uygun değildir. Evde kendiniz yaptığınız temizlikte koltuk yüzeyindeki kir ve lekeleri koltuğun içine doğru göndereceğiniz için sağlıklı bir temizlik olmayacaktır. Özel ekipman ve özel solüsyonlar ile yıkanmayan koltuklarda tam bir temizlikten söz etmek mümkün değil maalesef.

Tüm eşyalarımız gibi koltuklarımızda zamanla kirlenir. Yukarda anlattığımız şekilde yıkanır ve tertemiz kullanmaya devam edilir. Koltuklarınız kirlendiği ya da lekelendiği zaman kendinizi yormayın hemen bizi arayın. Evinize gelip detaylı bir şekilde koltuklarınızı yıkayalım ve tertemiz teslim edelim. Halı yıkamanın yanında yerinde koltuk yıkama hizmeti ile de emrinize amade olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bir telefon kadar yakınız. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek sağlıklı ve mutlu kalın.  

Sosyal Medyada Biz

Facebook Sayfamız

İlimizde Hava Durumu

ADIYAMAN